Від редакції

Штрих-code - ідентифікація сучасної молоді

Шановні читачі!

Ні для кого не секрет, що ідеї мають здатність рухати важкі механізми історії і кому, як не нам, це знати. Без однієї із них ніколи б не відкрився наш журнал. Але нехай ми відкладемо дискусії щодо ролі ідей в історії на пізніше, а поки поговоримо з Вами.

Починати завжди важко. Це помітно навіть на побутовому рівні. Мабуть, кожному з нас знайома ситуація, коли купляєш новий зошит/блокнот і дуже-дуже хвилюючись, наче побоюючись зіпсувати щось цінне, починаєш виводити у ньому перші слова.

Саме в такій ситуації опинився зараз Ваш редактор. Він теж боїться зіпсувати цей зошит своїм першим невдалим розчерком кулькової ручки. Але, як кажуть, вовків боятися — у ліс не ходити, тому якщо ми хочемо здійснити наш задум, ми обов’язково маємо почати.

А задум у нас — не малий. Думаю, ідея об’єднати під однією платформою сучасну (думаючу) молодь виникла не в нас перших. Ні, ми не будемо зараз Вас переконувати, що у нас щось є краще, ніж у інших чи ще щось розказувати, щоб розхвалити свій сайт. Думаю, Ви відчуєте вже скоро, чим ми особливі.

Пафосні розмови — не для нас, тому ми не будемо навантажувати Вас довжелезним вступним словом, краще приділимо дорогоцінний час написанню більш вартісних матеріалів, заради яких Ви, маємо надію, і будете відвідувати наш сайт.

Автором матеріалів може стати кожен із Вас. Якщо у Вас є таке бажання, то звертайтесь до редакторів з цього приводу! Наш журнал має з часом перетворитися на щось значно більше, ніж просто сайт і Ви нам з цим допоможете.

Тут Ви не знайдете розваг і приколів, але тут ви побачите ідеї нашого покоління, переконання нашого покоління, дискусії нашого покоління. Кому, як не нам, змінювати цей світ?

Вірю, на нас чекає ще багато перешкод, успіхів та поразок, але у кінці нас чекає НАША перемога, перемога нашого ДУМАЮЧОГО покоління.

Отже, МИ починаємо!

З повагою, редакція

 


comments powered by HyperComments

Олександр Тихончук
2013-09-17 11:14:24
Супер! На ваш проект чекає велике майбутнє