Де живуть і навчаються діти головних борців за «русскій мір», або історія, як миші плакали, кололись, але продовжували гризти кактус

миша гризе кактус

Росія – країна, яка бореться за мораль та православні цінності. А ще більше – проти бездуховності Заходу. Ну, принаймні, російське населення так вважає. Воно все сильніше і сильніше підтримує у цій нелегкій справі свого вождя та його вірних слуг. Росіяни насміхаються із західних санкцій, бо щиро вірять в свою перевагу над Заходом. «Как мы такую красоту на гамбургеры променяли?» — ці слова зараз ледь не гасло антизахідного руху в Росії. Зараз російське населення як ніколи вороже до Європи та США – ще б пак, антизахідна пропаганда діє надзвичайно добре, настільки, що кожна сім`я знає про якусь кризу в Європі, про євросодом та іншу муть. І дуже тішиться від того, що живе в Росії – країні духовності. І в цьому їх неабияк підтримує владна верхівка, ось уже який рік вона грізно бореться за останню, при чому і словом (це виявляється у різних формах пропаганди), і ділом (а ось це вже виявляється в низці дивакуватих законів).

Але Росія ще залишається країною подвійних стандартів. Духовність і жахи «гейропи» — це для «бидломаси», тоді як верхівка, що так активно «захищає» від цього всього своє населення користується західними благами, а особливо – її діти.

Охлобистін в Іспанії на відпочинку

Охлобистін в Іспанії на відпочинку

Ось ще весною «зжигаючий і закапуючий серця геїв» Дмитро Кісєльов разом із сім`єю відпочивав у гейській Голандії, а ось саме зараз цим займається у такій же гейській Іспанії активний борець за «православний мір» в Україні Іван Охлобистін. А обвішане їхньою лапшею населення нехай і далі сидить в духовном мірє.

Але найбільш показовим прикладом, все ж, є діти. Кожен нормальний батько чи мати буде дбати про якнайкраще виховання і забезпечення своїх дітей. При цьому не буде жаліти на це нічого.

От нічого не жаліють на своїх дітей і російські можновладці, браві борці за православні цінності.

 

Путіни

Путіни

Президент Росії Володимир Путін офіційно має дві доньки: Марію (1985) і Катерину (1986). І живуть вони, як ви вже, мабуть, здогадалися, не у православній Росії. Поки їх батько бореться за розширення меж «русского міра», Марія та Катерина розширили його до меж Нідерландів та Німеччини відповідно.

Старша донька Путіна живе у Ворсхоотен, неподалік Гааги (передачі батьку недалеко буде носить). І має вона ще неправославного чоловіка-голландця (мабуть, ось де розкривається вся суть її місії в цій гей-країні!).

Молодша донька оселилася в Мюнхені і не так давно одружилася, чоловік теж не православний.

Прем`єр-міністр Росії Дмитро Медвєдєв має одного сина – Іллю. Син ще поки в Росії, але вже встиг заявити, що продовжить своє навчання… у Масачусетському університеті в США. А ви кажете санкції…

Сергій Лавров

Сергій Лавров

Ще один борець за «русскій мір» міністр іноземних справ Росії Сергій Лавров, який так славно своїм язиком поносить США всюди, де може, має єдину дочку – Катерину. Катя, очевидно, виконує якусь секретну шпигунську місію Росії – інакше пояснити той факт, що вона закінчує Колумбійський університет Нью-Йорку та на постійній основі живе у США, пояснити не можна.

Але цими трьома постатями число активних борців за русскую духовность у всьому світі (особливо у США та Європі) не обмежується, хоч українцям вони є менш відомими.

 

Сергій Железняк

Сергій Железняк

Віце-спікер держдуми Сергій Железняк відомий тим, що дуже активно бореться проти нацизму на його символів, навіть проти власівського триколору. А ще і проти блогерів та піратства в інтернеті. Він один з ініціаторів законопроектів, скерованих проти оскаржання офіційної версії історії Великої Вітчизняної війни. А ще він ініціатор того, щоб всі сервери, які містять інформації про російських громадян розташовувалися в Росії.

А от інформація про його дітей навряд чи буде розташована в Росії. Три з чотирьох його доньок живуть і навчаються за кордоном. Двоє в Лондоні, одна в Швейцарії. При чому навчання там явно не дешеве. Ще б пак – бідний татусь, мабуть, весь в боргах, бо за рік він витрачає на їх навчання в три рази більше, ніж має зареєстрованого доходу. Ну, не краде ж він їх, чи не так?:)

Олександр Жуков

Олександр Жуков

Ще один віце-спікер держдуми Олександр Жуков має сина Петра, який так пустив коріння в Лондоні, що встиг відсидіти там у в`язниці. Ну, не знав тато, що в гейропі не можна відмазати синочка, так би, може, і не пустив би його туди.

Депутат держдуми від «Єдиної Росії» Олександр Ремезков пішов у своїй ненависті до США настільки далеко, що відправив старшого сина Степана у престижний військовий коледж Valley Forge, що в Пенсильванії, там він навчався за програмою підготовки офіцерів США! До того він вчився у Великобританії у таких престижних закладах, як Malvern College, Fettes College, CATS Canterbury College. Зараз же він вчиться у приватному університеті  Hosfra у Нью-Йорку. Ох, ці ж проклятиє піндоси…

Не краща доля і в інших дітей Ремезкова. Середній син Микола з 2008 року вчиться в Malvern College у тій же Великобритонії. А наймолодша і єдина донька Марія з 2012 року живе у Відні, де займається гімнастикою.

Володимир Якунін

Володимир Якунін

Голова РЖД Володимир Якунін відомий тим, що є одним із головуючих фонду «Русский мир», крім цього він ще і ревний православний християнин – кожен рік на Пасху особисто бере участь у доставці Священного вогню з Єрусалима в Росію.

А от сини та внуки Якуніна живуть за кордоном. Старший син Андрій уже займається бізнесом у Лондоні. Молодший Віктор старається не відставати від брата, живе він на постійній основі у Швейцарії, там же займається бізнесом. До слова, сімейство Якуніних має велику офшорну імперію, про що неодноразово писав Навальний.

 

Павло Астахов

Павло Астахов

Уповноважений у справах сім`ї та дитини Павло Астахов відомий тим, що активно боровся за заборону усиновлювати громадянами США російських дітей (да, правильно, нічого в цивілізації жити!). Сам Астахов має трьох дітей: Антона (1988), Артема (1993) і Арсенія (2009).

Антон навчався в Оксвордському коледжі і Нью-Йоркському економічному колежі (як же його там американці не побили?!). А молодший взагалі був народжений у Ніцці, а хрестився в Каннах.

 

Борис Гризлов

Борис Гризлов

 

Борис Гризлов, лідер «Єдиної Росії», має доньку та сина. Дочка Євгенія (1980) живе в Талліні і навіть має естонське громадянство. Як бачимо, не така вже і ненависна Росії Балтія.

Андрій Фурсенко, вже колишній міністр освіти Росії, відомий введенням ЄДЕ (ЕГЭ), очевидно, не надто довіряє російській освіті, тому своїх дітей відправив навчатися за кордон, це він досить довго приховував.  Навіть зараз його син Олександр живе в США.

 

 

Олена Мізуліна

Олена Мізуліна

І на десерт я залишив постать депутатки від «Справедливої Росії» Олени Мізуліної, вона ж голова комітету держдуми з питань сім`ї, жінок і дітей. Список православних «заслуг» цієї пані вражає. Вона навіть хотіла зробити православ`я державною релігією країни. Крім цього, вона відома боротьбою проти «педофільського лоббі», є співавтором низки законів проти гейпропаганди, противником абортів та сурогатного материнства і навіть орального сексу. І це далеко не все.

А от сина вона свого, очевидно, не любить, інакше як вона могла віддати свого ріднесенького на розтерзання гейопедофілам у Бернський та Оксфордський університети? Але це не все, Микола Мізулін навіть зараз живе в Європі, працює юристом у Бельгії, де дозволені одностатеві шлюби. За що ти так з сином, Олено?!

Це далеко не повний список таких прикладів. І, як ми бачимо, поки діти простих росіян помирають за розширення меж «русскава міра», діти можновладців користуються всіма благами західного життя. «За Русь – розорвусь!», однак. Найсумніше, що населення не може зрозуміти, що їх обманюють, дуже лицемірно і підло обманюють. Росіяни не мають мужності це визнати, бо простіше і далі вірити у свою перевагу.

Так, діти українських можновладців також досить часто навчаються за кордоном. Проте це хоч корелює з проєвропейською політикою держави. Якщо говорити про прихильників «русскава міра» в Україні, то ситуація аналогічна з російською. Діти Олега Царьова навчаються у Великобританії, поки їх батько повертає країну в СРСР. А старі кровосісі Симоненко та Азаров спокійно розгулюють вулицями Відня і при цьому бояться прицілів камер більше, ніж атаки геїв чи педофілів.:)

Хоча остання новина про те, що Гай Юлій Пшонка планує отримати казахське громадянство, свідчить, що навіть тут Україна більш прогресивна, ніж Росія (слова менше розходяться з ділом).

Я не вірю, що ситуація в Росії зміниться. Батьки будуть сидіти перед телевізорами і дивитися ті жахи, які їм показує відпочивший у Європі Кісєльов, боятися Америки, в якій живуть і вчаться діти багатьох можновладців, а своїх діточок відправлятимуть боротися із «фашизмом» в Україні. Я не здивуюся, якщо та ж сама Мізуліна, приймаючи новий православний закон, десь у себе вдома сміється з того, як вона в чергове провела бидломасу. Сміється, мабуть, і Путін, бо він і сам дивується з того, як зміг одурити свій же народ.


comments powered by HyperComments

Петр Петров
2014-08-05 08:23:17
Вот такие они, политики с двойным лицом! Срали они на россию, им бы под шумок бабла больше срубить своими лозунгами!