Про нас

Штрих-code - ідентифікація сучасної молоді

Штрих-code — це молодіжне об’єднання, сучасне видання, покликане бути своєрідним посередником між молоддю та суспільством, «рупором» молоді, за допомогою якого вона зможе голосно говорити те, про що думає. Однак, не без того, щоб думати, про що говорить 😉
У цьому молодіжному інформативно-аналітичному Інтернет-журналі кожен бажаючий матиме можливість висловити свої думки та судження стосовно актуальних та цікавих тем, поділитися своїми роздумами щодо… Врешті, щодо будь-чого, адже, певно, це буде злочином заганяти думки нового покоління до якихось рамок, якщо йому є про що сказати.
Ми — за свободу думки, за прогресивні ідеї та оригінальні підходи; ми — за чесність перед собою та читачем; ми, врешті, за неоднорідність. Ми не обіцяємо Вам цілковитої об’єктивності (адже скільки людей — стільки думок), але ми обіцяємо бути собою самими.
Цей проект дає можливість поділитися своїми роздумами з суспільством кожному, хто цього прагне. Тож, якщо Ви хочете висловити свої думки про сучасне суспільство, політику, культуру, мораль, ідеї, Україну та світ — звертайтеся до нашої редакції (адреса нашої електронної пошти — mskod482@gmail.com)
Успіхів, і залишайтеся зі Штрих-code!

З повагою,
Ваша редакція


comments powered by HyperComments