Світ про Україну

агса

Вже декілька днів поспіль весь світ, затамувавши подих, спостерігає  за перебігом подій в Криму.  Адже  з часу  введення російських військ  на кримький півострів   український кофлікт з арени локальної  автоматично перейшов на міжнародну площину. Ці події  не могли залишитись поза увагою відомих політків,  громадських діячів, музикантів, які  протягом останніх днів  регулярно висловлювали свою позицію.

Майкл Макфол

Майкл Макфол

 

Майкл Макфол – профессор політичних наук  при Стенфордському університеті, колишній посол США в РФ.

«Я не розумію, для чого це потрібно. Це закінчиться погано для Росії, України, для наших стосунків. В жодному випадку не  можна допустити розділення цієї країни.  Потрібно зважати на  суперечливу позицію Путіна, тому що він весь час говорить про найважливіше в нормах міжнародних відносин – сувернітет. Як можна тоді здійснювати такі кроки?»

 

 

Андрій Макаревич

Андрій Макаревич

Андрій Макаревич  —  російський музикант, співак, композитор, художник-графік, архітектор, лідер легендарного гурту «Машина времени».

«Війни з Україною захотіли? Так, як з Абхазією, не  вийде. Хлопці на Майдані уже загартувалися  і знають, за що вони борються: за свою країну, за свою незалежність. А ми за що? За Януковича? Для чого ви сховали його в Росії? Чесна людина не буде переховувати злочинця та крадія, а крадій – буде!»

 

Дмитро Медвєдєв

Дмитро Медвєдєв

 

Дмитро Медвєдєв —  екс-президент Російської Федерації, теперішній премєр-міністр.

«Росія готова розвивати багатогранні стосунки з братньою  їй Україною. Взаємовигідні та ефективні. Але Україна для нас – це не  група людей, яка, проливаючи кров на Майдані, захопила владу та порушила Конституцію та інші закони держави. Так, авторитет президента Януковича практично убогий, але це не заперечує той факт, що згідно Конституції він – легітимний Президент».

 

Мартін Шульц

Мартін Шульц

Мартін Шульц – Президент Європарламенту

«Ми опинилися в дуже делікатній, навіть драматичній ситуації.  Я сподіваюся, що до Києва і Москви терміново прибудуть посланці, здатні говорити з Україною та Росією. У цій ситуації дуже добре зрозуміло, що ті, хто веде розмову між собою, не повинні один одному показувати язика. Нині потрібен діалог».

 

 

 

 

 

 

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук   —  український музикант,  лідер гурту «Океан Ельзи». «Зараз вперше за всі роки незалежності настав момент істини. Кожен нарешті може перевірити наскільки він любить Україну».

 

 

 

Девід Лідінгтон

Девід Лідінгтон

Девід Лідінгтон – британський політик.

«Це найбільша загроза стабільності в Європі з часів завершення холодної війни майже 25 років тому. Я сподіваюся, що ми всі єдині в заклику до Росії повернути свої війська на бази, відмовитись від інтервенції та утримуватись від будь-яких актів агресії» .

 

 

 

 

 Віктор Янукович-молодший

Віктор Янукович-молодший

Віктор Янукович-молодший – український політик, син 4-го Президента України В.Ф. Януковича.

«Всі Ви на власні очі бачите, що в Україні стався збройний державний переворот. І в цьому ні в кого вже немає сумнівів. І проходив він за продуманим і підготовленим зарубіжним сценарієм.  В країні сформовано уряд самозванців, проголошених бойовиками. Всі голосування Парламенту проходять під жорстоким тиском і погрозами, фактично під дулом автоматів. Прибічники нової, так званої, влади не гребують навіть кіднепінгом».

 

Карл Більдт

Карл Більдт

Карл Більдт – міністр закордонних справ Швеції

«Ми дуже суворо засуджуємо окупацію, яка є агресією Росії проти України, як ми бачимо на прикладі  окупації Криму. Ми, звичайно,  підтримуємо  політичне врегулювання,  виведення російських сил та усунення загрози вторгнення до цілої України.

Військова сила – не шлях здобуття друзів у Європі та світі. Росіяни це з часом побачать. Не сьогодні, не завтра, не післязавтра, але вони це все одно зрозуміють».

 

 

 


comments powered by HyperComments